Ciała Krem Naprawy Rozstępów I Usuwanie Blizn Usunąć Blizny Naprawy Krem Do Pielęgnacji Ciała

Ciała Krem Naprawy Rozstępów I Usuwanie Blizn Usunąć Blizny Naprawy Krem Do Pielęgnacji Ciała

€ 1.82

Number

Rozstępy I Usuwanie Blizn Rozstępów Macierzyński Naprawy Skóry Ciała Pasjel rozstępy/Naprawy Krem otyłość wzorypochodzenie : Tajlandiamarka : pasjel Preclous Skóryskładniki : czysta roślinnych formuła, Centella asiatica (naprawy skóry, melaniny), witamina E (na skórę, aby wstrzyknąć więcej żywienia), małe cząsteczki kolagenu fasola (suplement kolagen, zwiększyć elastyczność).bez alkoholu, pigment, bezołowiowe, merkury-free, brak zapachy chemicznych dodał, bezpieczne, bez skutków ubocznych.dla skóry : nogi, ze względu na otyłość brzuch rozstępy zaczerwienienie skóry wzór spowodowane otyłością.sposób użycia : 1-2 razy dziennie, równomiernie stosowane na brzuchu, uda, pośladki i innych części, i masaż w okrężnymi ruchami aż do wchłonięcia. zalecane dzienne trzymać lepiej.Zawartość opakowania :
Krem naprawy* 1 Sztuk shippmentkiedy złożyć zamówienie, proszę wybrać sposób wysyłki i opłacić zamówienie w tym opłatę transportową. Generally, będziemy wysyłać rzeczy jak najszybciej po zaksięgowaniu płatności zakończone.
nie gwarantujemy czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty broderage, obowiązków i podatki na przywóz do danego country. These dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie zwracamy kosztów transportu nie chciał przesyłek.
nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek obyczajowego obowiązku importowego podatku lub.
koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, a kupujący jest odpowiedzialny za należności celnych. rozumiem, że ty martwisz się o ewentualne dodatkowych kosztów dla pozycji. W Oparciu O dotychczasowe doświadczenia.
FAQ :
1. czy istnieje tropi liczbę dla mojej pozycji?
tak, wysyłamy każde zamówienie z ich Numerem przesyłki, i można zobaczyć przesyłki staus na odpowiednią stronę internetową.


Dane produktu

Typ artykułu:
Macierzyństwo
Składnik:
Cream
Waga netto:
50g
Numer modelu:
Maternity

Wybór klienta